重用口罩

:laughing:

1個讚

:sleepy::sleepy::sleepy::sleepy::sleepy::sleepy:
Poor us, our child

1個讚

作為男仕,著這款口罩會有點尷尬。
唔知政府好否出男仕孖煙筒pattern呢? :baby_boy08_think:

圖片